[136kB]
t e l e f o n : 502-627-567 509-203-022 603-538-816 e-mail: dom-nata@tlen.pl
[33kB] Zieleniec. Najwyżej położona miejscowość w Sudetach, stacja sportów zimowych znana z doskonałych warunków narciarskich. Czyste powietrze, źródlana woda, mikroklimat zbliżony do alpejskiego oraz wspaniałe krajobrazy sprawiają, że Zieleniec jest atrakcyjny przez cały rok. Zieleniec to kraina ciszy i spokoju, posiada wiele możliwości do uprawiania aktywnego wypoczynku: polowania, grzybobranie, wypady samochodami terenowymi, wędrówki piesze i rowerowe po polskiej jak i po czeskiej stronie.

Dom Nata. Położony w centrum Zieleńca, na polanie wśród gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągów narciarskich i terenów spacerowych idealnie spełni Państwa oczekiwania.

Stylowo i komfortowo urządzone pokoje z łazienkami i TV, nowoczesne wyposażenie oraz malownicze widoki zapewniają doskonały wypoczynek i stuprocentowy relaks

Nasz ośrodek posiada idealne warunki do organizacji narad, spotkań szkoleniowych, obozów sportowych oraz pobytów rodzinnych. Do Państwa dyspozycji posiadamy saunę suchą i parową, parking, salę gimnastyczną, boisko sportowe oraz salon kominkowy.

[40kB]
[48kB]
Oferujemy pełną gamę atrakcji: grillowanie, ognisko z kiełbaskami, wieczory hawajskie, country i hippisowskie.
Naszą specjalnością są wczasy odchudzająco-relaksujące połączone z masażami. Organizujemy bankiety, kameralne przyjęcia, wycieczki na terenie Kotliny Kłodzkiej oraz do Czech. Na specjalne okazje przygotowujemy kuligi, pieczenie prosiaka, jazdę konną , przejażdżki bryczką, tańce w stylu country.
Program wypoczynku dostosowujemy do Państwa propozycji.
Cennik. Cena za osobodzień ze śniadaniem w sezonie letnim 2005 wynosi 50 zł. Ceny pobytu uzależnione są od ilości osób, dni oraz wieku naszych gości i mogą ulec zmianie.
Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy moc atrakcji.